NÁŠ SKLEP

Sklep je vykopaný v pískovcové skále, která je typická pro všechny sklepy na kopci Stráži, do kterého jsou vykopány v sedmi patrech nad sebou. Přední stěny presůzů jsou vystavěny z pískovcového kamene a goticky lomené oblouky a bíle vylíčený prostor nade dveřmi nesou jednotný rukopis zednického mistra Michny z 30. let minulého století a jsou typickou ukázkou vrbeckých sklepů na kopci Stráži pod kostelem sv. Jiljí.

Tento styl sklepů je jedinečný na celé jižní Moravě a jejich kouzlo nadchne každého turistu, který je uvidí na vlastní oči a ochutná vína, která v nich zrají při celoroční teplotě 12 stupňů, což má příznivý vliv na jejich kvalitu.


CERTIFIKACE:

Naše firma získala certifikaci za nabízené služby vinařské turistiky. Tato certifikace bude patřit maximálně dvěma stovkám zařízení, které vytvoří špičkovou třídu služeb.

Projekt je realizován Národním vinařským centrem s Nadací Partnerství a za podpory Vinařského fondu ČR.

Certifikaci jsme získali v kategorii „vinný sklep„ kde nabízíme příjemné posezení, prodej vlastních vín vypěstovaných v ČR, zajištěné studené kuchyně, řízené degustace vín a jiných programů, které Vás určitě nadchnou.

 

 

V i n a ř s t v í   Z á l e š á k,    V r b i c e